MÖBLER / Bord / Mössbord 12009241
nr 1200 9241
Mössbord
med låda, 1800-tal. Längd: 78, djup: 52 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 19:50:59
100 kr
200 kr